Blogy, které mě baví

TRAVEL WITH LOVE
http://www.travelwithlove.cz/

Verči blog je vlastně ten úplně první, se kterým jsem se dostal do kontaktu a díky, kterému jsem pak našel další a další blogy. Jelikož byl TWL pro mě právě ten první, stal se mojí srdcovkou. Verča je velice entuziastická a strašně pozitivní slečna a její články dokážou krásně nabít baterky. Hlavně po ránu, u snídaně! Navíc s Verčou jsme měli tu skvělou možnost se poznat i osobně, stále jsme v kontaktu a i na dálku se podporujeme 😉

BLOGES ROBES

http://blogesrobes.cz/

Říkáte si, proč sakra čtu fashion blog. Ty beauty věci zpravidla vynechávám, ale naopak sleduju cestovatelské příspěvky a články z různých akcí a událostí. Topkou je pro mě článek o festivalu Burning Man!

ANIE SONGE

http://aniesonge.com/

I do třetice dívčí blog. V Čechách snad mužské blogy nejsou a nebo jsem na žádný pořádný nenarazil. Anie je strašně zajímavá osoba a její články se tuctovosti vyhnuly opravdu velkým obloukem. Přiznávám, že jí, potažmo jejímu příteli, dost závidím, ale zároveň přeju, jejich život. Nic moc neřeší, vyrazili spolu do světa, žijí šťastně, nehoní se za hmotnými statky – prostě nežijí povrchně a to mě neskutečně inspiruje!

ONE STEP 4 WARD

http://onestep4ward.com/

Johny je dokonalý představitel generace Y. Dokonce to i sám o sobě tvrdí. Freelancer té nejvyšší úrovně – aspoň tedy pro mě. Poznává svět, poznává lidi, kultury, přírodu a přitom pracuje ze svého Macu odkudkoliv na světě. Totálně nezávislý člověk, který pochopil, že dělat tu čtyříctku týdně není to, co člověka naplňuje, což podle mě platí obecně. Jeho cesta po Africe je úžasná!

THE BLONDE ABROAD

http://theblondeabroad.com/

Spojení krásné dívky, která ve svých článcích srší vtipem a dobrou náladou, mořem, slunnou Kalifornií a nezávislém cestování po celém světě, je přesně to, co chceš! 

FROM INSIDE THE BOX

http://frominsidethebox.com/

San Francisco? Ano, přesně to drahé město. Ceny nájmů a nemovitostí obecně jsou v tomhle nádherném městě absurdní a proto se i vývojář z Googlu musí uchýlit k provizornímu bydlení. Pořídil si náklaďák a v něm bydlí. Vlastně jen přespává, neboť sprchu a jídlo mu poskytne Google kampus. Zajímavé příběhy “ z uvnitř krabice“.

ITCHY FEET DIARY

http://www.itchyfeetdiary.com/

Ambiciózní projekt od mladé slečny z Čech. Do nějakého věku šla po nalajnované cestě (střední, vysoká, práce), ale zjistila, že to není to pravé ořechové a tak se vydala zkusit štěstí do Anglie. Hrozně mě baví název blogu!

1

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s